EuroFlora
Dekorasyon, Çiçekçilik, flora, çiçek

Site Hakkında

www.euroflora.com.tr, EuroFlora' nın resmi sitesidir. Mağazalarımızda bulunan ürünlerin elektronik katoloğunu oluşturur. Herhangi bir stok bilgisi ve taahhüdü vermez. Sitede gösterilen ürün resimleri temsilidir. Renk ve yapı farklılıkları olabilir. Fiyatlar KDV dahil Mağaza teslimi liste fiyatlarını göstermektedir ve bilgi amaçlıdır. Ürün Kodu ve fiyatlarının yanlış yazılması durumunda, mağaza kayıtları geçerlidir.

Alışveriş için, iletişim bölümünde adres bilgileri verilen mağazalarımızdan size yakın olduğunu düşündüğünüz herhangi bir mağazamıza gidebilir veya EuroFlora’ nın alışveriş sitesi www.herdekora.com dan on-line alışveriş yapabilirsiniz. Kargolama zorlukları ve stok adetlerindeki değişkenlikler nedeniyle EuroFlora’ da bulunan tüm ürünler On-Line satış sitesi www.herdekora.com da yer almayabilir...

EuroFlora, ürün resim ve fiyatları hakkında değişiklik yapma hakkını saklı tutar ve haber vermeksizin değişiklik yapabilir.

EuroFlora Kart,
İstabul ve Ankara mağazalarımızda geçerlidir ve ücretsizdir. EuroFlora Kart' a sahip olduğunuzda tüm yenilik ve gelişmelerden haberdar olursunuz. Ödeme indirimlerinden ve taksitli ödeme imkanlarından yararlanırsınız. 
         
Euro Dekor A.Ş.

         

© 2000-2019 “euroflora.com.tr” Tüm hakkı saklıdır. euroflora.com.tr sitesinde yayınlanan görseller izin alınmaksızın kullanılamaz.
Eskimo araçları kullanılarak geliştirilmiştir.