Site Hakkında

euroflora.com.tr, EuroFlora' nın resmi sitesidir. Mağazalarımızda bulunan ürünlerin elektronik katoloğunu oluşturur. Herhangi bir stok bilgisi vermez. Sitede gösterilen ürün resimleri temsilidir. Renk ve yapı farklılıkları olabilir. Fiyatlar KDV dahil Mağaza teslimi liste fiyatlarını göstermektedir ve bilgi amaçlıdır.
         
Alışveriş için, iletişim bölümünde adres bilgileri verilen mağazalarımızdan size yakın olduğunu düşündüğünüz herhangi bir mağazamıza gidebilir veya EuroFlora’ nın online alışveriş sitesi www.herdekora.com dan on-line alışveriş yapabilirsiniz. Kırılacak ürünler ve stok adetlerinde aksaklık yaşanmamız nedeniyle EuroFlora’ da bulunan tüm ürünler herdekora.com da yer almayabilir.

EuroFlora, ürün resim ve fiyatları hakkında değişiklik yapma hakkını saklı tutar ve haber vermeksizin değişiklik yapabilir.

EuroFlora Kart
 ücretsizdir ve birçok avantajı beraberinde taşır. EuroFlora Kart' a sahip olduğunuzda; EuroFlora’ daki tüm yenilik ve gelişmelerden haberdar olursunuz. Ödeme indirimlerinden ve taksitli ödeme imkanlarından yararlanırsınız. 118  TL ve üzeri alışverişlerinizde, fırsat ürünleri dışındaki ürünler için;
         - Nakit ödemelerinizde %10 ek indirim, 
         - Kredi Kartı tek çekim ödemelerinizde %4 ek indirim kazanırsınız.                   

Euro Dekor A.Ş.
         

© 2017 “euroflora.com.tr” Tüm hakkı saklıdır. euroflora.com.tr sitesinde yayınlanan görseller izin alınmaksızın kullanılamaz.
Eskimo araçları kullanılarak geliştirilmiştir.